TürkçeTürkçe EnglishEnglish
Hakkımızda

NDT Elektronik Cihazlar Mümessillik İth. İhr. Ltd. Şti.; tahribatsız malzeme muayenesi konusunda, ülkemizin deneyimli kişilerinden olan Kadir Bayat’ın girişimiyle; dünyanın en önde gelen firmalarından Krautkramer, Seifert, AGFA, Hocking, Tiede, Wilnos’un Türkiye temsilcilikleri alınarak, 1994 yılında kurulmuştur.

2003 yılında dünyanın en büyük şirketlerinden General Electric firması; Krautkramer, Seifert, Agfa ve Hocking kuruluşlarını satın almak suretiyle Tahribatsız Muayene sektörüne girerek General Electric Inspection Technologies‘i kurmuştur ve firmamız bu kuruluşun Türkiye temsilcisi olmuştur.

Sonraki yıllarda, görsel muayene konusunda cihazlar üreten Everest GmbH firmasının da General Electric bünyesine katılmasıyla birlikte, şirketimiz ürün yelpazesini genişleterek bu alanda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kurulduğumuz ilk günden beri, tahribatsız muayene sektörünün lideri olarak, müşterilerimize teknik destek ve satış sonrası hizmet konularında yetkin ve tecrübeli ekibimiz ile çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Hızlı muayene, güvenilirlik, üretim prosesi esnasında uygulanabilme gibi avantajları sebebiyle, tahribatsız muayene yöntemleri günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Tahribatsız Muayene ile ilgili her türlü uygulamanızda; yüksek teknolojiye sahip, üstün kaliteli ekipmanlarımız ve konusunda eğitimli, tecrübeli ekibimiz ile sizlere her konuda destek sağlamaktayız.

Saygılarımızla

NDT Elektronik Cihazlar 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................

Our company NDT Electronic Equipments Import – Export and Distribution Co. Ltd. is working since 1994 initially as the representative of Krautkramer GmbH and afterwards General Electric Inspection Technologies in Turkey.

We are one of the leading company in Non–destructive Testing business in Turkey and have a qualified, experienced team for technical support and before & after sales services.

Our customer portfolio in Aerospace, Oil & Gas, Transportation, Automotive and Power industries includes a huge amount of important companies in Turkey.

We are providing high quality Non – destructive Testing equipments for several industries and various fields of application.

 

Kindly Regards,

NDT Electronic Equipments  

İletişim Formu

Bilgi almak istediğiniz konular hakkında aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

YUKARI

2018 © NDT ELEKTRONİK CİHAZLAR LTD. ŞTİ.
Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım Bosphorus Media