TürkçeTürkçe EnglishEnglish
Mentor Visual IQ Video Probe

Mentor Visual IQ Video Probe

Kolay kullanımı, hassas ölçüm yeteneği ve taşınabilir olma özelliği ile Videoprobe™, 3D Phase ölçümü (3 boyutlu ölçüm) ile muayene ve analizde teknolojinin en üst düzeyini kullanıcılara sunmaktadır. InspectionWorks bağlantısı sayesinde dünyanın her tarafındaki uzmanlar gerçek zamanlı olarak ortak inceleme yapabilir.

 Mentor iQ özelleştirilmiş 3 konfigürasyonuyla tüm endüstrinin ve uygulamaların ihtiyaçlarını karşılar.

Mentor Visual iQ Analyze, 3D Phase ölçümü (3 boyutlu ölçüm) ve analiz yazılımını yüksek algılama hassasiyeti için mükemmel görüntü kalitesiyle birlikte sunarak endüstri standartlarını belirler. Mentor Visual iQ Touch’ın tüm özellikleriyle birlikte gelişmiş ileri düzey işlem yeteneğini sunar.

Mentor Visual iQ Touch, Quick Change problar, dokunmatik kullanıcı arayüzü, 16 GB dahili hafıza, cihaz üzerinden iş akışı yönetimi ve raporlama özellikleriyle mükemmel verimlilik için tasarlanmış üst düzey yetenekli bir boroskoptur. Mentor Visual iQ Inspect’in tüm özelliklerini üstün çok yönlülüğüyle beraber sunar.

Mentor Visual iQ Inspect, sınıfındaki en iyi görüntü kalitesini, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı imkanıyla uygun fiyata sunar.

Her Mentor Visual iQ konfigürasyonu yükseltilebilirdir. Touch ve Inspect platformları istenen ölçüm ve algılama hassasiyetine sahip yazılımla yükseltilebilir.

Mentor Visual iQ oldukça zorlu çevresel faktörlere karşı IP65, MIL-STD-810G ve MIL-STD-461F koruma standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

 

İletişim Formu

Bilgi almak istediğiniz konular hakkında aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

YUKARI

2018 © NDT ELEKTRONİK CİHAZLAR LTD. ŞTİ.
Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım Bosphorus Media