TürkçeTürkçe EnglishEnglish
Mini Rijit Boroskoplar

Mini Rijit Boroskoplar

Uçak gövdesindeki hata, döküm malzemelerdeki safsızlık, veya bir otomobil parçasındaki hasar gibi farklı alanlarda karşılaşılması muhtemel hatalar; BH Waygate Technologies tarafından üretilen Mini Rijit Boroskoplar ile oldukça kolay tespit edilebilmektedir.

Uçak gövdesindeki hata, döküm malzemelerdeki safsızlık, veya bir otomobil parçasındaki hasar gibi farklı alanlarda karşılaşılması muhtemel hatalar; BH Waygate Technologies tarafından üretilen Mini Rijit Boroskoplar ile oldukça kolay tespit edilebilmektedir. Performanslarını ve çok yönlülüklerini arttırmak üzere mercek adaptörler, video boroskop adaptörleri, monitörler, kayıt cihazları ve ışık kaynakları gibi aksesuarlardan da faydalanılabilmektedir.

Patentli merceklere sahip optik sistem; üstün kalitede görüntü netliği ve parlaklık sağlamaktadır.  Dış tüp, gövde ve ışık bağlantı kısmı paslanmaz çelikten yapılmış olup;  1.9 mm ve 2.7 mm mini rijitlerdeki üçlü tüp yapısı; Rijit Boroskopun mercek ve optik kısmını korumakta ve tamir/bakım işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

 

İletişim Formu

Bilgi almak istediğiniz konular hakkında aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

YUKARI

2018 © NDT ELEKTRONİK CİHAZLAR LTD. ŞTİ.
Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım Bosphorus Media